Півфінальна стадія


На завершальний етап виходить розіграш традиційного футбольного кубка Героя-земляка В.П.Юбкіна. У першому напівфінальному матчі «Троя» (с.Тритузне) з мінімальним рахунком 1:0 здолала «Меркурій» (с.Миропіль). Цей єдиний переможний м’яч забив Валентин Рябоконь.

Суперником тритузнян у фіналі стане переможець матчу «Старт» (с-ще Новопокровка) – «Дніпро» (с.Башмачка), який відбудеться незабаром. Хто програє у цьому поєдинку – стане учасником іншого фіналу, на Кубок Перемоги. Суперник тут вже відомий. Аполлонівський «Олімпік» на виїзді переміг «Торпедо» (с.Святовасилівка) з рахунком 7:0. По два м’ячі забили Акгенч Ілля та Каньшин Сергій, по одному - Ясногор Євгеній, Одинцов Віктор і Сіянчук Богдан.

Велике футбольне свято відбудеться 8 травня на стадіоні села Аполлонівки. Спочатку тут традиційно вийдуть на поле ветерани, а вже потім буде визначено володарів обох футбольних трофеїв.

Команду згуртувала дружба

Усі об’єднані територіальні громади нашої області могли стати учасниками зональних змагань комплексної спартакіади на звання «Краще спортивне село Дніпропетровщини 2021 року» серед збірних команд старостинських округів у залік обласних сільських спортивних ігор. Нинішнього року вони присвячені 30-й річниці Незалежності України. Шкода, що не всі скористалися можливістю організувати юнаків і дівчат на ці відповідальні змагання. Але їхній рівень і без того виглядав дуже високим.

Солонянцям довелося змагатися із суперниками на спортивних майданчиках м.Верхньодніпровська. Для команди села Промінь Святовасилівської ОТГ старти виявилися успішними. Посудіть самі. Стовідсотковий результат показав у турнірі шахістів Смаль Володимир. Він чемпіон! Не залишив ніяких шансів іншим гирьовикам і наш прославлений атлет світового рівня Леонід Білоус.

Вчитель Промінської НСШ Оксана Олов’яникова зайняла 2-е місце в турнірі з шашок. На такій позиції і волейбольна команда, яка виступала згідно положення змішаним складом – Меріхов Євгеній, Терещенко Дмитро, Курило Анатолій, Чепурно Олег, Желудько Яна і Фоміч Даяна. Її наставником був відомий волейболіст Вітер Леонід.

Із самої Польщі приїхав Віталій Собіщанський, аби взяти участь в змаганнях з настільного тенісу. І він тут зайняв високе 3-є місце. А разом із напарницею Олов’яниковою Софією принесли команді у залік четвертий результат.

Третє місце у змаганнях з дартсу зайняла Бортнік Людмила. Разом з нею виступав і Янчишин Станіслав.

Успішні старти дозволили нашим землякам виконати поставлене завдання і вийти до фінальної стадії обласної спартакіади, яка згідно зі спортивним календарем має відбутися 15 травня.

Відчутну моральну підтримку команді надала Святовасилівський сільський голова Ніна Галан, яка особисто була присутня на змаганнях. А ще разом з депутатами допомогла з пальним для автобусу. Всі інші організаційні питання, на відміну від старости села, поклав на себе і вирішив директор Промінської НСШ Л.Білоус.

В спартакіаді взяла участь і команда з Новопокровської ОТГ, яку очолював директор Криничанської НСШ Шмигельський Андрій. Вона зайняла 4-е місце.


Микола СЕРГІЄНКО,

спортивний оглядач

19 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі