• Olena Reynat

Свідок незабутнього минулого

Ганні Макарівні Радійчук з с.Башмачка - 100 років!

Вона давно стала своєю серед інших жителів Башмачки. Оселилася тут ще в далекому 1950 році, пішла працювати на ферму місцевого колгоспу імені Петровського. І трудовий стаж склав не мало, ні багато, а п’ятдесят років.


У житті Ганні Макарівні Радійчук випало немало випробувань. Після закінчення школи оволоділа навичками секретаря і працювала на цій роботі у Лука-Мовчанській сільській раді Жмеринського району Вінницької області. Вийшла заміж, народила доньку. Але війна перекреслила всі плани.

Разом з іншими односельчанами тяжко працювала в полі, обробляючи цукровий буряк. Це було стратегічне завдання по допомозі армії, в ім’я майбутньої перемоги. Доводилося у степ брати й доньку, просто нікуди було ту подіти. Чоловік загинув на фронті.

А в с.Башмачка вийшла вдруге заміж, народила ще одну доньку. Чоловік – інвалід без обох рук. Це також був своєрідний подвиг жінки.

У родині Ганни Макарівни восьмеро онуків, шість правнуків, двоє праправнуків. І вони не забули ювілярку. Про це засвідчують квіти та слова вдячності засновниці сімейного родоводу.

8 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі