• Olena Reynat

Село Промінь – серед кращих

Обласна комплексна спартакіада «Краще спортивне село Дніпропетровщини 2021 року» проходила цього року в дещо незвичному форматі, якщо порівнювати її з попередніми. Адже проводилася серед команд старостинських округів. На старт змагань потенційно могло вийти близько 420 первинних колективів фізкультури регіону.

Щоб відібрати кращих з кращих для фінальної частини, було проведено навіть зональні відбіркові змагання. Цей етап успішно здолала дружна команда села Промінь Святовасилівської ОТГ.


Велике заключне спортивне свято відбулося на стадіоні селища Піщанки Новомосковського району. До новоприбулих прямує назустріч голова Дніпропетровської громадської територіальної організації ВФСТ «Колос» Микола Берест.

- Вітаю з прибуттям солонянців! – міцно тисне спортивний керівник руку.

Слухати такі слова приємно. Бо нашу команду тут добре знають за попередніми її виступами. А особливо прославленого атлета Леоніда Білоуса, який є 20-разовим чемпіоном світу з гирьового спорту. Ось і цього дня на грудях у нього червона стрічка з численними та вагомими нагородами. Дніпропетровщина має знати своїх спортивних героїв!

<