• Olena Reynat

Село Промінь – серед кращих

Обласна комплексна спартакіада «Краще спортивне село Дніпропетровщини 2021 року» проходила цього року в дещо незвичному форматі, якщо порівнювати її з попередніми. Адже проводилася серед команд старостинських округів. На старт змагань потенційно могло вийти близько 420 первинних колективів фізкультури регіону.

Щоб відібрати кращих з кращих для фінальної частини, було проведено навіть зональні відбіркові змагання. Цей етап успішно здолала дружна команда села Промінь Святовасилівської ОТГ.


Велике заключне спортивне свято відбулося на стадіоні селища Піщанки Новомосковського району. До новоприбулих прямує назустріч голова Дніпропетровської громадської територіальної організації ВФСТ «Колос» Микола Берест.

- Вітаю з прибуттям солонянців! – міцно тисне спортивний керівник руку.

Слухати такі слова приємно. Бо нашу команду тут добре знають за попередніми її виступами. А особливо прославленого атлета Леоніда Білоуса, який є 20-разовим чемпіоном світу з гирьового спорту. Ось і цього дня на грудях у нього червона стрічка з численними та вагомими нагородами. Дніпропетровщина має знати своїх спортивних героїв!


Ще один приємний нюанс. Разом з промінськими спортсменами ось вже вдруге поспіль приїздить на змагання Святовасилівський сільський голова Ніна Галан. Керівнику територіальної громади доводиться вирішувати багато нагальних питань у повсякденній роботі. Розвиток спорту на селі – одне з них. Ось чому Ніну Іванівну було відзначено пам’ятним призом обласної ради ВФСТ «Колос» за подібну активність. Разом з нею цього дня в групі підтримки керівник відділу освіти ОТГ Майтала Ксенія, підприємець Котик Петро.

Після урочистого відкриття в різних секторах стадіону розпочинається напружена спортивна програма. І вона одразу ж приносить радісну новину. Леонід Білоус займає друге місце у так званому «гвардійському» ривку. Кубок і медаль відповідного ґатунку в копилці команди.


В турнірі шахістів 5-е місце зайняв Смаль Володимир. Це високий результат. У змаганнях з настільного тенісу Собіщанський Віталій і Олов’яникова Софія на 7-й позиції.

Шості місця здобуто у командних видах. За волейбольну збірну виступали Січик Руслан, Терещенко Дмитро, Собіщанський Руслан, Чепурко Олег, Желудько Яна, Головченко Валерія, Самарець Іван, Гринченко Юрій, футбольну – Готько Дмитро, Борисенко Ігор, Косяченко Федір, Пархієвич Віктор, Терещенко Євгеній, Шаповал Артем та тренер Василь Пархієвич.

У змаганнях із шашок 7-е місце зайняла Ковб Людмила, а з дартсу Глова Юрій та Дячишина Вікторія – 9-е.

Підсумковий залік за сумою командних місць приніс Промінській спортивній дружині високе загальне 8-е місце. Нагадаємо, з-поміж 420 учасників.

Шкільний автобус із загорілими на весняному сонці учасниками спартакіади вирушає за зворотнім маршрутом. І вже традиційно лунає запальна пісня «Червона рута», яка ніби символізує молодість, високу енергетику людей, які подружилися зі спортом.

Микола ТКАЧУК, журналіст

26 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі