«Сміття»… до святкового столу

Якось під Новий рік подружжя зібралося на село до батьків у гості. Чоловік одягнувся першим і стояв у передпокої, чекаючи дружину. Через деякий час та з’являється у святковому вбранні і цікавиться долею пакетів.

- Яких саме? Отих зі сміттям? Так я ж їх викинув у сміттєпровід.

Мхатівській паузі, що далі наступила, міг будь-який інший театр позаздрити. Виявляється, у темних, непрозорих пакетах знаходився зовсім не непотріб, а кілька наготовлених салатів, холодець, торт, пляшка гарного коньяку і ще якісь дрібні припаси для святкового столу. А пакети дружина завбачливо зав’язала, щоб торт з холодцю не з’їхав, інші продукти не перемішалися.

- Як же можна було такий великий пакет заштовхнути у досить вузьке віконце сміттєпроводу?

- Можна, - пояснює чоловік. – Правда, довелося допомагати ще й ногою…

Обережно: таксі!

Їде весела людина з гулянки додому. Пощастило, бо трапилося таксі. Під’їздить до свого будинку. І з’являється хитра думка: «А чи не втекти, щоб не платити таксистові гроші?»

Будинок великий, заскочив у під’їзд і шукай вітра в полі. Що з п’яного візьмеш?

Як зірветься пасажир з машини. Спочатку боляче торохнувся головою об стійку авто, потім спіткнувся через бордюр і навернувся через лавку. Поки вставав – розідрав штани об цвях. Півхвилини істерично намагався відкрити залізні двері під’їзду.

На всю цю картину таксист дивився ошалілими очима і з машини не вилазив. «Він в шоці!», - подумав вигадливий пасажир. Але все виявилося значно простішим. Бо пригадав, що за поїздку заплатив, ще коли сідав до автомашини!

Микола ТКАЧУК,

журналіст

10 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі