Спортивне життя Солонянщини

Допоміг досвід

Цей шаховий турнір відбувся за підтримки директора Солонянської опорної середньої школи В.Г.Сергієнка та відділу освіти виконкому Солонянської селищної ради (А.О.Ратушняк). А присвячений він був Дню Незалежності України та 70-річчю Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

Поєдинки за шахівницями проходили дуже запекло.

Друге місце у змаганнях зайняв солонянець Володимир Грицан, третє - його земляк Валентин Сафонов. Голова районної федерації шахів Василь Кремінь також відзначив успішну гру Олега Долгієра (с-ще Солоне), який на четвертій позиції.

А потім учасники розіграли цікавий бліц-турнір. Перемогу в ньому здобув також досвідчений шахіст Віктор Самойленко з Солоного. На подальших місцях С.Рогожкін, В.Кремінь, В.Грицан.

Тепер черговий шаховий турнір відбудеться 12 вересня у приміщенні Солонянського професійного аграрного ліцею. Присвячений він буде Дню фізичної культури і спорту в Україні. А ще визначить ім’я чемпіона району з цієї прекрасної, мудрої гри.

ТЕМНИЙ колір –

випадковість?

Звітно-виборча конференція обласної територіальної організації ВФСТ «Колос» відбулася у Дніпрі. Солонянські делегати Л.Білоус, В.Шкода, М.Ткачук разом з іншими учасниками цього форуму обговорили нагальні питання дня. Серед таких – проблеми фінансування спортивної організації, підвищення її ролі в громадському житті регіонів, співпраця з об’єднаними територіальними громадами. У рік славного 70-річного ювілею «Колосу» це звучало особливо актуально.

Представники Солонянщини зробили пам’ятне фото на фоні прапора обласної організації. На ньому чомусь переважав чорний колір. Мабуть, що випадковість, допущена дизайнерами під час виготовлення цього символу. Бо дуже хочеться вірити у світле майбутнє нашого сільського спорту.

Гостюють ветерани у Полтаві

На запрошення Нехворощської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області солонянська команда «Темп-Ветеран» була запрошена до участі у місцевому футбольному турнірі пам’яті. Всі його учасники – спортсмени віком 50+.

До складу нашої команди увійшли Шерстюк Анатолій, Пастушенко Іван, Бісін Олександр, Покотило Василь, Супруненко Олег, Устіч Валерій та Гнатюк Валерій, яких і зафіксував фотоапарат у ході проведення змагань.

За підсумками турніру солонянці посіли 3-є місце, обігравши в очному поєдинку господарів. А кращим голкіпером визнано нашого Анатолія Шерстюка, який у роки молодості виступав за «Юність» з села Безбородькове. Він і зараз успішно відбивав атаки суперників.

Та головним результатом змагань стали не забиті чи пропущені м’ячі, а той молодечий заряд енергії, що його виявили на футбольному полі нестаріючі ветерани.

Шлях до перемоги

Різними кольорами помережена спортивна історія села Широкого. Були періоди злету, коли місцеві футболісти, волейболісти, легкоатлети піднімалися на п’єдестал пошани районних змагань. І тоді згадуємо імена інструкторів по спорту Нелі Пономаренко, Миколи Гаркуші, активіста Георгія Кузьменка.

Роки затишшя, і ось знову засяяла на спортивному небосхилі яскрава зірка футбольної та волейбольної команди «Вікторія». До її створення доклав своїх рук директор місцевого сільськогосподарського товариства з однойменною назвою Сергій Булкін.

Але знову виникла прикра пауза, пов’язана зі зміною поколінь. І тепер вже нові люди намагаються відновити добрі спортивні традиції села Широкого. Ініціаторами тут стали брати Іван та Олександр Кирейки. У тому, що футбольний колектив «Вікторія» живе і динамічно розвивається – їхня значна заслуга.

Взимку заявилися широчани на турнір з футзалу. Перші поразки не згнітили молодих хлопців, бо вірили у майбутні перемоги. І вони незабаром прийшли. Торік стали призерами чемпіонату району серед команд 2-ї групи. Нинішнього року також борються до останньої хвилини гри з будь-яким суперником. Серед тих, хто забиває важливі м’ячі – імена Колосова Євгенія, Каньшина Сергія, Ясногора Євгенія, Федоровського Руслана, Васюка Олега, Лисенка Євгенія, Руденка Руслана, Величка Віталія.

Торік було започатковано турнір пам’яті Володимира Скоромного, який опікувався футбольними справами села, був арбітром багатьох матчів. Це данина добрим традиціям і людям, про які не забувають молоді спортсмени.

М.ТКАЧУК, голова РО ВФСТ «Колос»


12 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі