• Olena Reynat

Спосіб життя молоді

Ось вже третій рік поспіль селище Петриківка щиро вітає своїх гостей – учасників комплексної спартакіади серед спортивних команд сільських, селищних рад на звання «Краща спортивна громада Дніпропетровщини 2021 року», яка нині присвячена 30-річчю Незалежності України.


Після проведення зональних змагань до фінальної частини спартакіади вийшли наступні збірні команди територіальних громад: Богданівська, Божедарівська, Вакулівська, Глеюватська, Гречаноподівська, Криничанська, Личківська, Магдалинівська, Нивотрудівська, Петриківська, Петропавлівська, Покровська, Піщанська, Раївська, Святовасилівська, Слобожанська, Слов’янська, Юріївська.

Стабільністю виступів відзначаються немало сільських команд. Серед них, як бачимо, і Святовасилівської територіальної громади. Бо завжди серед учасників фіналу.


У парадному розрахунку за алфавітом наші земляки розташувалися в кінці колони. Але коли відбувається урочиста частина свята і нагородження активістів сільського спорту, солонянців очікує приємна новина. Подякою Дніпропетровської обласної ради відзначено Святовасилівського сільського голову Галан Ніну Іванівну. Вона і сьогодні серед учасників спартакіади. Вирішила питання з транспортом, пальним для нього, щоб спортсмени могли організовано добратися до місця проведення змагань і повернутися назад. А це фактор немаловажний.