• Olena Reynat

Справжній сімейний лікар

За будь-яких часів та обставин, найвищою цінністю для кожної людини завжди було і залишається її життя, здоров’я. Це найбільше диво, найдорожчий скарб на Землі, котрий треба оберігати. Водночас і щастя для людини. Здоров’я справді безцінним, тому й треба стежити за ним. І до цього причетні лікарі, справжні рятувальники, які простягають руку допомоги у потрібний момент.


Лікарі, наче боги, тримають тендітні людські життя у своїх сильних руках. Адже саме нашим лікарям, людям у білих халатах, випала честь і обов’язок оберігати, захищати, підтримувати і повертати безцінний дар людини – дар життя. Про це ще раз подумалося напередодні свята – Дня сімейного лікаря, яке відзначається в Україні 19 травня.

Професійним, умілим, відповідальним лікарем для нашої сім’ї стала Лілія Вікторівна Владімірова, яка присвятила життя такій професії. Разом із сім’єю ми довірили своє здоров’я саме цій тендітній жінці в білому халаті. І жодних сумнівів у такому виборі у мене не було і немає.

Працювати в лікарні зараз непросто. Потрібно нести відповідальність за життя інших, швидко вирішувати проблеми, приймати рішення. Але Лілія Вікторівна – професіонал своєї справи. За фахом вона лікар-терапевт, який вміло володіє теоретичними та практичними знаннями в різних галузях медицини. Може швидко зорієнтуватися, до якого лікаря потрібно звернутися пацієнту.

З Лілією Вікторівною у мене прямий телефонний зв’язок. У будь-який момент можу звернутися, щоб отримати консультацію, рекомендації щодо прийому ліків чи просто корисну пораду. Якщо потрібно, наш лікар виїжджає сама, щоб зробити обстеження, призначити ефективне лікування, надати кваліфіковану медичну допомогу. Уже впродовж багатьох років Лілія Вікторівна старанно та сумлінно відповідає за здоров’я нашої сім’ї.

В Україні Всесвітній день сімейного лікаря – свято відносно нове. Але ця категорія медичних працівників безумовно заслуговує на своє відзначення. Особливо такі, як Лілія Вікторівна Владімірова. Ось і віршовані рядки про це говорять:

В час, коли життя на волосині,

І здається зірка вниз летить,

Ти довірся лікарю, людино,

Від біди тебе він захистить.

Тож з нагоди свята сімейної медицини хочу побажати Лілії Вікторівні успіхів у професійній діяльності, міцного здоров’я. Щоб сторицею поверталося добро, турбота і тепло, які щедро даруєте людям.

Ольга АНАШКІНА, с-ще Солоне

119 переглядів0 коментарів