Старости приступають до роботи

У двох селищних та одній сільській радах відбулися їхні перші організаційні сесії нового скликання. Депутати не лише склали присягу, а й затвердили керівний склад цих органів місцевого самоврядування.

На численні прохання читачів газети «ВПЕРЕД» інформуємо про устрій об’єднаних територіальних громад - старостинські округи та старост, що їх очолюють, членів виконкомів обраних рад.


СОЛОНЯНСЬКА

ОТГ

Голова – КОПЕЙКО Михайло Мусійович, секретар – ВЕРБОЛОЗ Людмила Василівна, перший заступник – ГРЕКОВА Ірина Вікторівна, заступники з питань діяльності виконавчих органів ради – ОБЕРЕМОК Володимир Васильович та ШТОГРІН Едвард Юрійович.

Керівниками старостинських округів затверджено: Аполлонівський – СЛІПЧЕНКО Віктор Володимирович, Широчанський – ГУРІН Володимир Васильович, Василівський – БЕРЕСТЕЦЬКА Ольга Олексіївна, Микільський – ПЕКАРСЬКА-ДОРОЖКО Наталія Юріївна, Військовий – СОРОКІНА Олександра Вікторівна, Башмачанський – ЛАДИКА Олег Анатолійович, Кам’янський – ЯРОШЕНКО Юрій Васильович, Письмечівський – СВИСТУНОВ Володимир Геннадійович, Привільнянський – НЕДАЙВОДА Наталія Дмитрівна, Сурсько-Михайлівський – СОКУР Володимир Іванович.

Члени виконкому селищної ради: окрім названих прізвищ це начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства селищної ради СЕРГЄЄВА Олена Василівна, директор ТОВ «Сервіс-ПАК» ГЛИВ’ЯК Микола Михайлович, директор Солонянської гімназії ЛУГОВА Світлана Олександрівна, ФОП СТАСЮК Зоя Людвигівна.


СВЯТОВАСИЛІВСЬКА

ОТГ

Голова – ГАЛАН Ніна Іванівна, секретар – ВЕРЛАТА Наталія Михайлівна, заступник – БАРАНЕНКО В’ячеслав Олександрович.

Керівниками старостинських округів затверджено: Промінський – КАЛЬЧЕНКО Сергій Андрійович, Новомар’ївський – СЕРБІН Світлана Іванівна, Наталівський – ІВАНЮК Олексій Ілліч, Березнуватівський – ГУЛАК Надія Петрівна.

Члени виконкому сільської ради: окрім названих прізвищ це керуюча справами (секретар) виконавчого комітету ПАВЛІЙ Юлія Володимирівна, заступник директора Святовасилівського опорного навчального закладу ЧЕРКАСОВА Світлана Олегівна, ФОП ПОМАЗАН Юрій Вікторович, вчитель Промінської філії СКАКУН Лідія Петрівна, ФОП ЗІНЧЕНКО Ольга Іванівна, директор ТОВ «Мрія-Сервіс» ОГАНЕСЯН Олег Едуардович, підприємець ЛЯСКОВЕЦЬ Юрій Павлович, директор Святовасилівської школи (опорний заклад) МІНАЄВА Ольга Петрівна, вчитель Новомар’ївської філії САМОФАЛ Людмила Захарівна, домогосподарка АРЛОВСЬКА Леся Іванівна, вчитель Незабудинської філії ГОЛОВКО Наталія Григорівна, підприємець ФІЛІПОВА Світлана Михайлівна, ФОП БАБЕНКО Юрій Валентинович, спеціаліст ІІ категорії Березнуватівського старостинського округу ПАЗІН Олена Євгеніївна, одноосібник БУДНІКОВА Олена Валентинівна, керуючий ФГ «Дмитрій ПДА» ПЕТРУЧИК Сергій Іванович, не працюючий ТРЕГУБ Сергій Петрович.

НОВОПОКРОВСЬКА

ОТГ

Голова – МУРКОВИЧ Людмила Іванівна, секретар – КУРАШ Олена Іванівна.


ВІД РЕДАКЦІЇ: Отримати інших даних від Новопокровської ОТГ не вдалося. Не виявилося таких і на її офіційному сайті. На момент написання газетного матеріалу там

стояло лише фото колишнього керівника селищної ради та прізвища членів її виконавчого комітету минулого скликання.


42 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі