• Olena Reynat

Тепер фінал спартакіади

Паралельно з Олімпійськими іграми в Токіо наша область стала ареною змагань ІІІ-ї комплексної спартакіади на звання «Краща спортивна територіальна громада Дніпропетровщини 2021 року» серед збірних команд сільських, селищних територіальних громад за програмою обласних сільських спортивних ігор, присвячених 30-й річниці Незалежності України. Пройшов зональний її етап, який визначив 18 найкращих колективів для участі у фіналі. Успішно здолала цей бар’єр і дружна команда Святовасилівської ОТГ.

Тепер на стадіоні селища Петриківки та інших спортивних її аренах відбудуться захоплюючі баталії сільських олімпійців. Захищати честь Солонянщини на гирьовий поміст вийде майстер спорту міжнародного класу Білоус Леонід. У турнірі шахістів візьме участь Смаль Володимир, змаганнях з настільного тенісу - Олов’яникова Софія.

Готує команду до змагань з міні-футболу Пархієвич Василь. В її основі – гравці місцевого «Торпедо». А ось волейболістами опікується Вітер Леонід. Спартакіада відбудеться з 7 видів спорту, до заліку підуть 6 кращих її результатів.

Сповнена азартом майбутніх змагань і Святовасилівський сільський голова Галан Ніна. Яке б місце не зайняли наші спортсмени у фіналі – їхні кроки до здорового способу життя не можуть не радувати.

Хочеться сказати і про таке. З невідомих причин участю в спартакіаді проігнорували команди Солонянської та Новопокровської ОТГ. Невже на місцях перевелися здібні спортсмени?