То все для пива


Цікавиться дитина у батьків:


- Які великі животи мають оті дядьки. У них вони що, від пива?

- Ні, синку, скоріше для пива…

Що з воза впало…

В магазині АТБ жінка робить незначні покупки. Коли на касі збиралася за них оплатити, 200-гривнева купюра несподівано вислизує з рук і падає на підлогу. Чоловік, який попереду закінчував розраховуватися з касиром, швидко нахилився і підняв гроші. Гарний жест, подумала про себе жінка і вже простягнула руку, щоб прийняти купюру та подякувати. Але…Покупець своїми словами примусив усю чергу замовкнути: «Те, що на підлозі, належить тому, хто це знайде!» І пішов собі неспішно на вихід.

200 гривень – це вам не 20 копійок. Шкода жінці своїх грошей. Ось чому поспішила слідом за негідником, полишивши продукти на касі. А за нею також рухаються двоє молодих спортсменів атлетичної статури, німі свідки нестандартної ситуації. Мабуть, що для підтримки.

Підійшла жінка і попросила повернути їй гроші. Але у відповідь отримала лише презирливий погляд. Той чоловік біля багажника іномарки поставив на асфальт покупки і саме діставав ключі з куртки. Не довго думаючи, жінка також промовила: «Те, що на підлозі, належить тому, хто все це знайде!» Схопила до рук чималі пакунки та й тікати собі за вугол АТБ.

Думала, що буде погоня. Але цього не сталося. Гроші собі так і не повернула. А ось в пакетах… Як потім розповідала, їхній вміст порадував: баночка червоної ікри, заморожена тушка лосося, 2 кілограми великих креветок з Охотського моря, 1,4 кг філе гов’ядини, добрячий шматок шинки, палка сирокопченої ковбаси, твердий сир, вершкове масло, майонез, підпечений хліб із непросіяного борошна, 2 пакети лапші, зелень. Ну а ще – по одній пляшці Barolo та Amarone della Valpolicella. Ніколи ще за своє життя не робила стільки смачних покупок усього за… 200 гривень.

Креативна ідея

Знайомим трішки зіпсувала новорічне свято музика. А саме Стасик був всьому виною.

Ну той, який Намін. І Абдулов разом з ним. «Я закопав шампанське під снігопад в саду…» Ага! Гарна ідея, креативна. І снігопад у тому році вийшов якісний. Аж 12 січня змогли знайти…

Микола ТКАЧУК,

журналіст

3 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі