• Olena Reynat

Триває велике будівництво

На Дніпропетровщині будують та реконструюють майже 10 шкіл і садочків. Оновлюють і спортивну інфраструктуру навчальних закладів. Все – за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Про розвиток освіти та науки цього тижня говорять на форумі «Україна 30».

Розвинена інфраструктура – одна з головних умов для якісної освіти. На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський.

«Починаючи з 2019 року в рамках програми «Велике будівництво» ми зробили понад 150 шкіл та 100 садочків по всій країні. До кінця року в планах збільшити цю цифру», – зазначив Володимир Зеленський.


На Дніпропетровщині за президентською програмою будівельники працюють у майже 10 навчальних закладах. Зокрема, у Покрові та Старих Кодаках завершують будівництво садочків «з нуля». Оновлюють школи у Дніпрі, Апостоловому, Сурсько-Литовському, Петропавлівці.

Розвивають в регіоні і спортивну інфраструктуру, аби діти могли долучатися до здорового способу життя, розповів заступник голови Дніпропетровської ОДА Максим Беспальчук.

У Нікополі та Слобожанському будуємо басейни. В Кривому Розі проводимо масштабну реконструкцію стадіонів «Металург» та «Спартак». Реконструюємо і спортивні об’єкти у невеличких населених пунктах», – сказав Максим Беспальчук.

Важливий напрямок роботи – забезпечення навчальних закладів транспортом, наголосили на форумі. Для шкіл Дніпропетровщини цьогоріч придбали 26 автобусів.

3 перегляди0 коментарів