У Любимівці постав православний храм«Відродження патріотизму, національних та релігійних традицій»... Ці слова дуже часто пафосно лунають з вуст політиків.

Навдивовиж, інакше звучання вони отримують у конкретно зроблених справах. Хотілося б розповісти маленьку історію про надзвичайно важливу подію, яка сталася у селі Любимівка завдяки місцевому жителю Олегу Ладиці та його родині. Мова піде про будівництво храму святого Владислава Сербського у цьому селі.

Ім’я Владислав… Воно з’явилося у сім’ї Наталії та Олега Ладики з появою на світ їхнього малюка. Його обрали при Хрещенні сина. У різних наймилозвучніших відтінках промовлялося батьками і сестричкою, часто його можна було почути з вуст дідуся чи бабусі, які загукували внука до столу, бо той після міської квартири, відчувши «сільську свободу», гасав з однолітками вигоном, досліджував околиці села та рибалив на сільському ставочку, забувши про все на світі, як це часто буває з хлопчаками. З часом батьки вирішили перебратися в село, і Влад допомагав батькові в облаштуванні сільського будинку.