У РАЙОННОМУ ЦЕНТРІ З’ЯВИВСЯ НОВИЙ СУПЕРМАРКЕТ

Цей матеріал можна було б розмістити не лише під рубрикою «подія тижня», а, напевно, й «подія року», адже те, що у багатотисячному Солонянському районі з’явився великий супермаркет на місці колишньої «Бруснички», яка не так давно збанкрутувала та припинила своє існування, стало дуже очікуваним нашими земляками. Доказ – на очах: на відкриття продуктового супермаркету «Varus» завітала 7 серпня не одна тисяча мешканців Солонянщини. Це був справді «аншлаг», якого чекав кожен пересічний покупець. Упродовж останніх місяців, коли перший поверх будівлі, де знаходилася «Брусничка», пустував, люди лише запитували: «коли? коли?». Особливо гостро проблему відсутності великого супермаркету відчули пенсіонери, для яких у «Брусничці» завжди діяли знижки, завозився «соціальний хліб». Хоча Солоне, ніби, й не страждало від нестачі продуктів, бо ж торгівельних точок у нас вистачає, однак після зникнення «Бруснички» деякі місцеві недобросовісні підприємці, відчувши запах швидкої наживи, «здерли» ціни так, що солонянці застогнали під їх гнітом. Хтось відмовився взагалі ходити до місцевих магазинів та підрахував, що дешевше два рази в місяць виїхати за продуктами до Дніпра, а хтось перекочував на ринок, де хоча б можна поторгуватися за деякі товари. Однак більшість земляків просто не мала куди діватися, тому відкриття супермаркету сприйняли як особисте свято. Вже 8 серпня читачі районної газети у мережі Інтернет вразили своєю активністю, адже пост про відкриття «Varus» у Солоному на нашій офіційній сторінці на момент здачі матеріалу у друк прочитало майже 10 000 мешканців району.

Спілкуючись із управляючою продуктовим супермаркетом «Varus» №78 у Солоному Любов’ю Колесник, дізнаємося, що солонянський покупець зустрів нову команду «Varus» досить привітно та був здивований цінами, які у зрівняні з іншими торгівельними точками районного центру, є дещо нижчими. Любов Олексіївна запевняє, що у супермаркеті діє гнучка система акцій та знижок, є в наявності відомий «соціальний хліб», кожен покупець може отримати карту лояльності. Також Любов Олексіївна повідомила, що «Varus» пропонує власну випічку та планує розширювати у майбутньому асортимент кулінарії. Також розповіла про те, що у Солонянському «Varus» відкрито 28 робочих місць, більшість яких вже обіймають наші земляки.

А що думають самі мешканці району про новий супермаркет? Ми розпитали людей прямо перед входом у магазин і ось, що почули:

Людмила, с-ще Солоне: «У мене залишилися досить гарні враження від нового магазину. Приходжу сюди вже вдруге, однак не можу сказати, що ціни тут набагато нижчі, ніж в інших продуктових магазинах».

Ольга Миколаївна, с-ще Солоне: «Мені «Брусничка» подобалася більше. Добре, що в Солоному з’явився великий супермаркет, але час покаже чи справді цей магазин вартий уваги покупця.»

Володимир, Солонянський район: «Не задоволений. Продукти дуже дорогі. У нас в селі можна скупитися набагато дешевше».

Ольга Іванівна, с-ще Солоне: «Магазин дуже сподобався. Надзвичайно привабливий дизайн як зовні, так і в середині. Звісно, хотілося, щоб ціни були нижчими, але у порівнянні з іншими магазинами тут набагато дешевше».

Ніна Григорівна, с-ще Солоне: «Чекали кращого. Ціни без знижок майже такі, як і всюди. Товар розбирають, а новий на полицях не видно».

Юрій, с-ще Солоне: «Магазин просто супер! Все подобається».

Олена Вікторівна, с.Широке: «Чудова подія відкриття «Varus» у Солоному. Вибір продукції великий, ціни нормальні. Давно чекали».

Що ж, як бачимо, скільки людей – стільки й думок. Принаймні тепер солонянці теж мають вибір. А чи зарекомендує себе «Varus» у Солоному з позитивного боку, - побачимо.

Ігор ІВАНОВ, головний редактор


113 переглядів0 коментарів