Футбол всі люблять на селі

Ось і завершено футбольний сезон в районі. Він ще раз показав величезну любов сільського населення до цього виду спорту. Навіть проблеми коронавірусного карантину не стали тут на заваді. Хоча і внесли суттєві зміни до календаря змагань.

Своєї чергової чемпіонської висоти досяг солонянський «Темп». Команда з потугами розпочала турнір. Одразу чотири (!) нічиї на старті змагань – то не набрані 4 очки, а втрачені 8. Але далі хлопці зіграли на характері і не програли жодного матчу.

У останньому вирішальному поєдинку, який проходив на стадіоні села Башмачки з місцевим «Дніпром», було досягнуто переконливої перемоги – 4:1. Двічі відзначився Шмигельський Богдан, по одному разу – Вірко Сергій та Хабаров Михайло. У господарів єдиний м’яч на рахунку Пімонова Антона.

Назвемо чемпіонський склад «Темпу»: Литвиненко Сергій, Удовицький Євгеній, Андрусішин Вадим, Вірко Сергій, Шмигельський Богдан, Чернов Віталій, Тисячник Владислав, Заярний Юрій, Межевський Іван, Хабаров Михайло, Зінов’єв Станіслав, Рак Євгеній, Кабаченко Артур, Пільховський Ярослав, Трушин Євгеній, Устіч Валерій, Солоник Кирило, Самойленко Євгеній, Капінос Роман, Бардаченко Михайло, тренер команди – Хабаров Дмитро.

Дуже успішний сезон провела «Троя» (с.Тритузне). І заслуга в цьому сільського старости Лілії Литвиненко та її чоловіка Миколи, який в основному складі команди. Навіть рядовий футбольний матч у селі перетворюється на справжнє спортивне свято. Звучить музика, працює торгівля, на багаттях мліють запашна юшка, козацький куліш для всіх бажаючих.

Команда вийшла до фіналу Кубка району і мала шанси на перемогу.

У останньому матчі «Троя» здолала вдома «Меркурій» (с.Миропіль) – 2:1. Переможні м’ячі забили Віговський Кирило та Рябоконь Валентин, у гостей відзначився Авдієнко Владислав. І це друге місце в чемпіонаті. Назвемо «срібних» призерів змагань: Кузьменко Сергій, Кулько Андрій, Боровков Сергій, Логвиненко Олександр, Григоров Володимир, Намазов Амір, Климець Олександр, Матвєєв Андрій, Видря Андрій, Бондаренко Артем, Кузьменко Олександр, Шмигельський Володимир, Литвиненко Микола, Віговський Кирило, Логвиненко Володимир, Сьомко Вадим, Гавриленко Олександр, Рябоконь Валентин, Русеций В’ячеслав.

Ну і на третій позиції – «Дніпро» (с.Башмачка): Гнатюк Віталій, Табакар Вадим, Савенко Євгеній, Купрієнко Максим, Савенко Андрій, Зайцев Євгеній, Купрієнко Владислав, Тімченко Дмитро, Верховецький Ігор, Лісічкін Іван, Пімонов Антон, Платонов Віктор, П’ятниця Антон, Торгольський Андрій, Рудь Олександр, Макасін Павло, Гнатюк Валерій, Ревенко Олександр, Іванов Сергій, Пономаренко Ростислав, Щусь Ігор, Колесніченко Дмитро, Джабер Ях’я, Абіолі Отар.

Про результати виступу учасників чемпіонату красномовно розповість турнірна таблиця. В ній могла бути і відома команда «Юність» (с.Безбородькове). Але вона передчасно зійшла з дистанції змагань.

Добрий потенціал мають «Старт» (с-ще Новопокровка) і «Меркурій» (с.Миропіль), які розташувалися в середині турнірної таблиці. А особлива вдячність гравцям «Торпедо» (с.Святовасилівка), «Вікторія» (с.Широке), «Олімпік» (с.Аполлонівка), для яких на першому плані не результат, а саме любов до футболу.

Серед бомбардирів змагань на першому місці Вірко Сергій («Темп») – 15 м’ячів. Намазов Амір («Троя») зробив 14 влучних ударів, Авдієнко Владислав («Меркурій»), Віговський Кирило («Троя»), Пімонов Антон («Дніпро») – по 9, Трошин Олексій («Старт») – 8.

Микола СЕРГІЄНКО, спортивний оглядач


9 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі