• Olena Reynat

Хай буде прекрасною доля!

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо гідних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Бо діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє всієї України. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Тому наше основне завдання – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, зі щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі. А ще прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.

Нехай роки дитинства кожного українця будуть яскравими та незабутніми, а в житті обов’язково засяє зірка, яка вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Щастя всім дітям Солонянщини, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!


Лише перші віршовані спроби робить у своєму житті учениця 4-В класу Солонянської опорної школи Анастасія Пожарська (вчитель Кулик Любов Вікторівна). Хай не зникає любов дівчини до поетичного слова, а навколишній світ завжди буде прекрасним.


Щастя для дорослих - діти,

Вони ж як для сонця квіти,

Без квітів сонце яскраво не світило б,

І землю нашу ніколи не зігріло б.

Батьки – найдорожче у світі,

Других не знайдеш в білосвіті,

Мама рідна піклується про мене,

Дорога моя, рідная нене.

1 червня – справді свято серед свят,

Найкращий день для тисячі малят.

26 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі