• Olena Reynat

Хай удача посприяє «Удачі»

Розмовляти з Ігорем Миколайовичем Снітько одне задоволення. Він дуже точно формулює свою думку, нерідко й емоції звучать у словах. Це коли розмова заходить про те, хто саме має нагодувати країну, її людей. Солонянець одним з перших долучився до подібної дискусії. Фермерське господарство «Удача» створювалося у період, коли багатьох виробничників подібний напрямок бізнесу просто лякав. І причини були. А ну якщо держава включить задній хід, змінить напрямок реформ?


Треба було мати неабияку сміливість, впевненість у власних силах, щоб осилити нову справу. Сьогодні «Удача» є одним з небагатьох фермерських господарств так званого замкнутого циклу. Вирощуються зернові і зернобобові культури, які потім використовуються для відгодівлі свиней. Допомагає у цій справі Ігорю Миколайовичу й син Максим. А вона непроста, клопітка. Тільки що зараз дається легко?

Для того, аби підвищити родючість землі, ефективність самого виробництва, треба багато чого зробити. І тут солонянським фермерам доводиться розраховувати в основному на власні сили. Переконані, що їх вистачить для реалізації намічених планів.

38 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі