цнап продовжує роботу

У зв’язку з реорганізацією районів (Постанова Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів» від 17 липня 2020 року № 807-IX, Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій» від 17 листопада 2020 року № 1009-IX) очікується припинення діяльності ЦНАП Солонянської райдержадміністрації. Але надання послуг для громадян від цього не припиняється. Бо на сьогодні функціонують ЦНАПи у Новопокровській, Святовасилівській та Солонянській громадах. Слід звертатися до цих підрозділів органів місцевого самоврядування і вимагати надання адміністративних послуг за місцем проживання.


Для зручності нагадаємо місцезнаходження Центрів надання адміністративних послуг та їхні контакти.

ЦНАП Солонянської громади:

52400, с-ще Солоне, вул. Строменка, 5а, тел.: 05669 3 05 50, ел. пошта: cnapsolone@gmail.com, інформація про адміністративні послуги розміщена на сайті Солонянської громади у розділі «ЦНАП». Сторінка у соцмережі Facebook: «ЦНАП Солонянської селищної ради». Тел.: +380 665369283 використовується виключно для надсилання текстових повідомлень та фото (скан) копій (Viber, Тelegram).

ЦНАП Святовасилівської громади:

52433, с.Святовасилівка, вул.Центральна, буд. 4а, тел.:(05669) 6 75 93. Електронна пошта: cnapsvyatotg@ukr.net Сайт http://elizarivska.gromada.org.ua

ЦНАП Новопокровської громади:

Знаходиться у с.Олександропіль, вул.Гагаріна, 74, ел.пошта oleksandropilska@ukr.net. Територіальний підрозділ ЦНАПу знаходиться у с-щі Новопокровка, вул.Миру, 11, ел.пошта novopokrovka.rada@ukr.net. Віддалені робочі місця: с.Іверське - вул.Кооперативна, 26, с.Багате - вул.Центральна, 101, с.Павлівка - вул.Центральна, 40 Б.

Звертайтеся за допомогою у разі необхідності.

Олег МЕЛЬНИК, завідувач сектору

адміністративних послуг райдержадміністрації

46 переглядів0 коментарів