• Olena Reynat

Цікавий турнір


Динамічно пройшли чергові змагання з шахів. Нинішній турнір було присвячено Дню Конституції України.


Жодному із учасників не вдалося уникнути поразки, результати були дуже щільними. Чемпіоном став досвідчений турнірний боєць С.В.Рогожкін з с.Микільке-на-Дніпрі (на фото в центрі). На пів очка відстав від нього В.І.Кремінь (с.Багате). А щоб визначити «бронзового» призера – довелося рахувати додаткові показники одразу трьох шахістів. На третій позиції опинився Д.В.Шпильовий (с.Сурсько-Михайлівка), а далі солонянці В.І.Вужва та М.О.Лобачев.

Приємно, що останнім часом непідробний інтерес до шахових змагань проявляють І.В.Кремінь, М.Ю.Петренко, з Солоного. А ось участь Д.В.Артюшина, з с.Миропіль, стала справжнім відкриттям турніру. Він дуже грамотно проводив зустрічі, але не завжди вистачало часу на обдумування ходів.

Велопробіг

молоді

Літня спека не стала на перешкоді проведенню традиційного велопробігу, присвяченого Дню молоді. Його маршрут проліг вулицями Солоного. А стартував, як і в попередні роки, біля стадіону «Колос».
Всі учасники вийшли на старт цього заходу із прапорцями «Я люблю Солоне». І показали себе дружними, згуртованими. Особливо делегація з сусідньої Аполлонівки. І, звичайно ж, наймолодші учасники.

Велопробіг показав, що молодь Солонянської територіальної громади здорова, активна. А ще неабияк полюбляє влітку… морозиво. Ним почастували учасників турботливі спонсори.

Микола ТКАЧУК,

голова ГТО ВФСТ «Колос»6 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі