• Olena Reynat

Чемпіон відомий


Шаховий турнір, присвячений Дню фізичної культури і спорту в Україні, носив статус чемпіонського. Його переможець на цілий рік одержував це почесне звання. Ось чому запекла боротьба розгорілася вже з першого туру. Зафіксовано першу нічию, другу. Ніхто не збирався здаватися.


Прекрасні можливості зайняти 1-е місце у змаганнях мав Кремінь Василь Іванович (с.Веселе), який очолював лідерство. Але в останній грі несподівано втратив фігуру і поступився солонянцю Лобачеву Миколі. Той його обходить і стає чемпіоном. Але для цього довелося рахувати додаткові показники з Денисом Шпильовим (с.Сурсько-Михайлівка). Очок у обох виявилося порівну.

В результаті на третій позиції – В.І.Кремінь, четвертій – С.В.Рогожкін (с.Микільське-на-Дніпрі).

Наступні змагання на Солонянщині відбудуться 9 жовтня. Вони будуть присвячені Дню захисників і захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці та українського козацтва.

Несподіваний

результат

До нього можна сміливо віднести рахунок першого матчу розіграшу Кубка Солонянщини з футболу між «Троєю» (с.Тритузне) та цьогорічним чемпіоном, командою «Дніпро» (с.Башмачка) – 7:1! Його коментує представник господарів Лілія Литвиненко: «Багато наших гравців відновилися від травм і тепер заграли га повну силу. Це і відіграло вирішальну роль».

Авторами переможним м’ячів стали: Рябоконь Артур – відзначився тричі, по одному голу забили Грігоров Володимир, Намазов Амір, Кузьменко Олександр та Рябоконь Валентин.

У повторному матчі на виїзді «Троя» також виявилася сильнішою – 4:2. Двічі забив Намазов Амір, по разу – Рябоконь Валентин та Прокоф’єв Максим.

У іншому півфіналі «Меркурій» (с.Миропіль) вдома переміг «Старт» (с-ще Новопокровка) з рахунком 3:1, а на полі суперника зіграв унічию – 1:1.

Таким чином, Кубок Солонянщини розіграють «Троя» - «Меркурій». Цей матч відбудеться на стадіоні» Колос» у Солоному 19 вересня, його початок о 14.=00.

Микола ТКАЧУК,

голова ГТО ВФСТ «Колос»


4 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі