Чим більше років – тим більше щастя

24 березня святкувала свій 75-річний ювілей люба матуся, бабуся, дружина Стасюк Юлія Михайлівна з смт.Новопокровка. Народившись на Закарпатті, більшу частину свого життя прожила на Солонянщині. Приїхавши у 1970 році до Дніпра (тогочасний Дніпропетровськ), вийшла заміж і залишилася тут. У 1962 році почала працювати у дитячому садочку, з 1971 – у Новопокровській неповній середній школі за фахом вчителя французької та англійської мов. З 1975 по 1987 рік була завідувачем Будинку піонерів.


Педагогічній праці Юлія Михайлівна віддала сорок років життя, працювала по всьому району: у Тритузному, Пропашному, Котлярівці, Письмичевому, але найбільше – в Новопокровці. Десять років на заслуженому відпочинку, але й сьогодні її всі пам’ятають і запрошують працювати, бо вона дійсно вчитель за покликом серця.

Весь цей час поруч зі своєю родиною завжди була найпрекрасніша на світі мама, бабуся, дружина, яку ми вітаємо з ювілеєм!

Діти вже стали дорослими, але Юлія Михайлівна ні крапельки не змінилася з тих часів: як і раніше посміхається тією світлою посмішкою, яку всі пам’ятають з дитячих років. У її домі завжди був мир, повага та любов, а тому, нам залишається тільки побажати міцного-міцного здоров’я і побільше сил, нашій рідненькій. Зовсім неважливо, скільки років відрахував календар, Юлія Михайлівна така ж красива, молода, весела, енергійна й активна. Дякуємо за всю турботу, любов, мудрість, і за унікальну здатність зберігати домашнє вогнище навіть в найважчі часи! Кожен новий день нехай буде чудовим, прекрасним і неповторним, нехай Вас оточують найдорожчі серцю люди.

З ювілеєм! І нехай роки додають тільки здоров’я і щастя! Ми Вас дуже любимо, поважаємо і шануємо!

Ваші діти, Владислав, Наталія, Людмила, онучка Анна, люблячий чоловік Володимир і вся велика родина Стасюків


Шановна Юліє Михайлівно! У Ваш ювілей бажаю від щирого серця здоров’я, щастя та добробуту, радощів та гарного самопочуття, життєвих сил, краси та гармонії. Нехай у Вашому житті не буде лихих годин, нехай кожен день дарує впевненість, натхнення, диво та вдачу.

І трішки креативу: Enjoy your day in a special way. Your heart is young and kind. Be happy, Iucky! And always plucky, on your 75th birthday!

Юлія Михайлівна зрозуміє моє побажання, а для інших перекладаю: Насолоджуйтеся своїм днем по-особливому. Ваше серце – молоде і добре. Будьте щасливою, вдалою і завжди відважною у Ваше 75-річчя!

З повагою і шаною –

вчитель англійської мови,

В.Г. РЕМЕЗ,

смт. Новопокровка


Добра Вам зичимо сповна! Сьогодні Юлія Михайлівна Стасюк, вчитель іноземної мови, з смт.Новопокровка, на заслуженому відпочинку. Вона – майстер своєї справи, яка із частинками свого серця та душі передала тисячам випускників знання англійської мови, свій розум, натхнення, які завжди говорять про неї з повагою та вдячністю. Юлія Михайлівна ніколи не відмовляла в пораді та допомозі і нам, молодим на той час учителям. Вона юридично і політично розумна та «підкована», і ми, дякуючи їй, голові профкому, були завжди захищені і тримали руку на пульсі життя.

Шановна, Юліє Михайлівно! Ми завжди щиро Вам бажаємо: Здоров’я, щастя і тепла, Щоб ювілей справляли й сотий Добра Вам зичимо сповна!

З повагою і шаною –

Л.М. СТУДЕНТ, вчитель української мови та літератури КЗО

«Новопокровська ЗЗСО»


Зі Стасюк Юлією Михайлівною я познайомилася, коли почала працювати у Новопокровській школі. Вона запропонувала мені спочатку вести гурток в’язання, а потім працювали разом у школі. Коли Юлія Михайлівна вела урок, то було чути на весь поверх. Вона завжди говорила, що її не видно, зате чутно. Вона завжди знає, коли і яке церковне свято, всі новини та розуміється в законодавстві. Гарно та смачно готує (особливо свої фірмові голубці). З гордістю говорить, що народилася в центрі Європи, але в молодості ходила збирала колорадських жуків, бо за них платили кошти, а їх часто на життя не вистачало. Юлія Михайлівна дуже смілива, майже нічого в житті не боїться, тільки мишей, і я, коли працювала в колгоспі, кепкувала з неї, ловила мишей і лякала її. Пробачте мені, дорогенька, за, можливо, такі невдалі жарти. Роки зупинити ми не в змозі, то ж нехай буде так: чим більше років – тим більше щастя! Бажаю Вам залишатися завжди такою ж красивою, бадьорою, енергійною і повною сил! Нехай життя буде сповнене захоплення, компліментів і букетів квітів. Адже така жінка, як Ви, заслуговує всього найкращого. З ювілеєм! І нехай роки додають тільки здоров’я і мудрості!

З повагою і шаною –

Л.І. КУЛАБУХОВА, вчитель хімії та біології,

смт. Новопокровка


Шановна Юліє Михайлівно, від усієї душі дякую, колего, за теплоту і позитив. Ви постійно підтримували мене і завдяки Вам я стала сміливішою, активнішою, повірила в себе і свої здібності. Ваші поради завжди були у нагоді у професійній діяльності. З теплотою згадую нашу співпрацю, Ваші відкриті уроки у Новопокровській школі та приємне спілкування. Бажаю чудового настрою, процвітання, щастя і приємних миттєвостей життя у колі рідних та близьких.

З повагою і шаною – Інна РЕМЕЗ, вчитель

англійської мови, м.Дніпро


Вітаю Юлію Михайлівну з ювілеєм! Хай Господь посилає міцного здоров’я та ще багато років життя. Знаю цю чудову людину вже багато років. Вона завжди була прикладом для мене. Енергійна, усміхнена. Робота навкруги неї кипіла. Навіть не уявляю школу без Юлії Михайлівни, без тепла її рук, добрих порад, лагідного погляду карих очей. Її щирість та доброта відчуваються на кожному кроці. Невеличка на зріст, тендітна на вигляд. А скільки встигала зробити за день! За привітність та щирість, доброту та любов до дітей, ось за що її шанують діти, батьки, колеги.

З повагою і шаною –Інна ВЕЛИЧКО, вчитель початкових класів, КЗО «Солонянська ЗЗСО»


Я знаю Юлію Михайлівну як людину освічену, яка дуже відповідально ставилася до своїх професійних обов’язків ще з початку 70-х років. На той час вона працювала завідувачем Новопокровського Будинку піонерів та школярів, а я – заступником директора з виховної роботи в Олександропільській СШ. Часто отримував від неї консультації, які стосувалися роботи з дітьми. Вона приїздила до нас і давала практичні поради. Це дуже мудра жінка, виважена, комунікабельна, ввічлива, яка добре розбиралася у питаннях виховання підростаючого покоління. Її сміливо можна назвати людиною тогочасної епохи, яка уміло скеровувала нашу роботу. З нею було завжди комфортно й цікаво.

Після ліквідації Будинку піонерів я продовжував спілкуватися з нею. І вона, і я мали один фах - вчителя англійської мови. Тож часто консультували одне одного з питань методичної роботи. Зустрічалися на районних нарадах та семінарах, разом розробляли й проводили відкриті уроки для вчителів району. Колеги поважали її і завжди прислухалися до виважених порад та зауважень. Нещодавно Юлія Михайлівна відзначила свій ювілей – 75-ліття. Тому ми, колишні її колеги, щиро вітаємо ювілярку зі святом й зичимо міцного-міцного здоров’я на довгі та щасливі літа!

З повагою і шаною –

В.Г. ГРИПА, вчитель-пенсіонер, с.Олександропіль

49 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі