Швидка течія «Дніпра»

Минулорічний спортивний сезон довелося значною мірою перекроїти через загрозу коронавірусу. Та що там говорити про регіональні змагання, були перенесені навіть Олімпійські ігри в Токіо. І все ж життя не стоїть на місці. Послаблення карантинних вимог дало можливість цього року першими вийти на старт солонянським футболістам.

Перед початком турніру на Кубок Солонянщини з футзалу спілкувалися з керівником та членами федерації Юрієм Якименком, Володимиром Литвиненком, Костянтином Овчаровим на предмет явки учасників. Не дивлячись на певні побоювання вона виявилися високою. Одразу чотирнадцять команд вирішили поборотися за почесний трофей.

Про результати зональних змагань газета «Вперед» вже інформувала докладно уболівальників. І ось надійшла пора вирішальних поєдинків. Учасників напівфінальних пар визначило жеребкування. А першими на майданчик Надіївської гімназії вийшли господарі – команда «Титан». Їм протистояв «Дніпро» з с.Башмачка.

Місцеві молоді футболісти діяли дуже активно. Голи забивали Дмитро Недайвода, Віталій Крупський, двічі Віктор Шеймаєр. Але у дніпрян знайшлася своя паличка-виручалка. Це - Владислав Купрієнко. Одразу чотири влучних удари виконав цей футболіст. І вони принесли перемогу – 4:3.

Ще напруженіше протікав інший напівфінал: «Партизан» (с-ще Солоне) – «Старт» (с-ще Новопокровка). Матч закінчився унічию з рахунком 4:4. У солонян відзначилися Андрусішин Вадим, Тисячник Владислав і двічі Удовицький Євгеній, в суперників – Нікітчук Юрій, Гамзин Олексій та двічі Шмигельський Володимир.

Для виявлення переможця довелося пробивати серію 7-метрових штрафних ударів. Вона протікала рівно, але в останньому ударі гравець «Старту» схибив.

Матч за 3-є місце «Титан» - «Старт». Він пройшов за явної переваги новопокровців, які й перемогли з рахунком 11:5. Одразу п’ять м’ячів забив Козак Сергій. Тричі відзначився Шмигельський Володимир, двічі – Козак Артем, один раз – Магола Владислав. У суперників забивали Чумаченко Владислав, Недайвода Дмитро, Чабаненко Владислав і двічі Шеймаєр Віктор.

Ну і нарешті фінал. Успіх сприяв «Дніпру», чия нестримна течія на майданчику стала вагомим аргументом – 5:3. Переможні м’ячі на рахунку Віталія Гнатюка, який забивав тричі. Два влучних постріли виконав Тимченко Дмитро. У суперників відзначилися Андрусішин Вадим та двічі Удовицький Євгеній.

Кубок, медалі відповідного ґатунку та грамоти вручено всім переможцям і призерам турніру. У володаря кубка, футболістів «Дніпра», крім названих авторів забитих м’ячів це звання вибороли також Гнатюк Валерій, Зайцев Євгеній, Торгольський Андрій, Лісічкін Іван, Гнатюк Максим.

Але змагання на цьому не припиняються. Вже розпочався чемпіонат Солонянщини з такого динамічного футзалу. Команди розподілено на дві рейтингові групи за результатами їхньої участі у попередніх турнірах. У кожній змагання пройдуть за круговою системою в одне коло. Вони і визначать переможців.Відлуння колишніх перемог

Минулорічні змагання «Краще спортивне село Дніпропетровщини» пройшли на стадіоні міста Зеленодольська. Вони зібрали кращі фізкультурні колективи області, серед яких традиційно була і команда села Промінь.


Запекла боротьба точилася у різних секторах цієї представницької спартакіади. Серед найвидовищніших, дуже емоційних видів – перетягування канату. Солонянські атлети тут не раз добивалися вагомих результатів. Але конкуренція постійно зростає.

Цього разу за підсумками змагань наша команда зайняла високе 3-є місце. Проте отримати медалі відповідного ґатунку не встигли. Ще довго тривав турнір з футзалу, волейболу. І через це команда вирішила не очікувати фінішу, від’їхала додому. Та заслужені нагороди знайшли своїх героїв.

Голова обласної ради ВФСТ «Колос» М.М.Берест згодом передав медалі для відзнаки призерів. І тут на них очікував приємний сюрприз. Результати перетягування канату суддівською колегією були ретельно розглянуті. І солонянцям присудили вже не 3-є, а 2-е місце!

Приємну місію довелося виконати директору Промінської НСШ, який і сам брав участь у перетягуванні линви. А медалі відповідного ґатунку зі срібним блиском він вручив Герасимчуку Віталію, Яковлєву Сергію, Котику Дмитру, Полтавцю Івану, Морданю Євгенію, Ткаченку Володимиру. Чи треба говорити, з яким захопленням сприйняли хлопці ці відзнаки. Бо тут же пообіцяли ретельно готуватися до наступних спортивних стартів. Наступні змагання з перетягування канату в області мають відбутися приблизно у травні. Все залежатиме від ситуації з коронавірусом. Але накачувати м’язи, підвищувати витривалість можна вже зараз. Для цього у Проміні є всі можливості.


Цікаві

результати

Перші матчі чемпіонату Солонянщини з футзалу принесли такі результати: «Маяк» (с.Маяк) – «Атлетик» (с-ще Солоне) – 6:5, «Динамо» (с-ще Солоне) – «Зірка» (с.Сурсько-Михайлівка) – 3:5, «Рубін» (с.Башмачка) - «Маяк» - 3:7, «Атлетик» - «Кринички» (с.Кринички) – 5:2, «Вікторія» (с.Широке) – «Динамо» - 7:9, «Зірка» - «Рубін» - 4:3, «Кринички» - «Вікторія» - 10:5.

Так грали команди 2-ї групи. А ось тепер про боротьбу в сильнішому підрозділі. «Партизан» (с-ще Солоне) – «Темп» (с-ще Солоне) – 7:4, «Старт» (с-ще Новопокровка) – «Дніпро» (с.Башмачка) – 3:3, «Титан» (с.Надіївка) – «Старт» - 3:13, «Дніпро» - «Арсенал» (с.Надіївка) – 5:3, «Меркурій» (с.Миропіль) – «Титан» - 8:5, «Темп» - «Меркурій» - 11:2, «Арсенал» - «Партизан» - 5:8, але по цьому матчу федерацією розглядатиметься протест.

Попереду у кожної команди ще по два ігрових дні.

М.ТКАЧУК,

голова ГТО ВФСТ «Колос» Солонянщини


14 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі