• Olena Reynat

Щасливі володарі відомі

До 30-річчя Незалежності України Солонянська місцева партійна організація Аграрної партії України (голова Зайвий О.Р.) спільно з членами Асоціації фермерів та приватних підприємців Солонянщини (Гура І.Ф.) провели Розіграш призів.

Небайдужі сільгоспвиробники, підприємці надали благодійну допомогу у вигляді сільгосппродукції, товарів, необхідних для проведення Розіграшу. Визначилися з «Умовами розіграшу» та оприлюднили їх у місцевій газеті «Вперед» та на сайті партійної організації.


Розіграш призів відбувся 18 серпня 2021 року за адресою: с-ще Солоне, вул. Гагаріна, буд.24-а, офіс Солонянської місцевої партійної організації Аграрної партії України. А провели його члени комісії за проведення та за участі юних помічників Лиманської Олександри, Кустова Михайла, Воронової Таїсії шляхом випадкового відбору. Процес транслювався на сайті Солонянської місцевої партійної організації Аграрної партії України з 9-00 год.


Серед призів цього розіграшу – передплата на газету «ВПЕРЕД», обприскувачі для саду, зерно, макаронні вироби, борошно, олія,господарчі і продуктові набори. І вони знайшли щасливих володарів.

Дякуємо сільгоспвиробникам району, підприємцям за надання благодійної допомоги для проведення заходу. Назвемо ці прізвища: О.Р.Зайвий, І.Ф.Гура, О.О.Горбенко, І.М.Снітько, В.Я.Кравченко, С.І.Яремко, О.М.Дейкало, В.В.Цибульський, В.О.Веремеєв, С.О.Дмитренко, О.В.Гриценко, А.П.Пікінер, І.О.Підкільов, А.І.Мотуз, С.О.Підкільов, В.Г.Гузь, І.Г.Георгінов, О.Б.Бєлих, А.К.Паладій, О.М.Місюра, Ю.В.Седан, Т.М.Драницька, Ф.О.Сиротюк, В.А.Демчук, О.М. Іванченко, В.В.Дзяба, П.М.Котик, В.А.Медведецький, І.А.Кравченко, В.М.Стеценко, О.І.Петручик, Є.Ф.Гура, О.М.Логвиненко, В.М.Лісний, О.О.Чуглазов, Султанов Наміг Гюмшуд огли.


Слід відмітити дружну роботу партійної організації в проведенні Розіграшу – О.Р.Зайвому, І.Ф.Гурі, Д.М.Дубовику, Н.Б.Черкасовій та членам партії.

Олександр ЗАЙВИЙ,

голова Солонянської місцевої партійної організації Аграрної партії України

39 переглядів0 коментарів