ЩО ТАМ у РАДІ?

Після проведеної децентралізації, а згодом і зміни внутрішнього територіального устрою держави, Солонянська громада виявилася найкрупнішою у межах вже колишнього району з-поміж двох інших – Новопокровської та Святовасилівської. Адже тут проживає майже дві третини усього населення регіону. Чим сьогодні займається місцева влада? Таке питання цікавить багатьох громадян.

Наприкінці січня відбулося перше у нинішньому році засідання виконкому Солонянської селищної ради, яке пройшло під головуванням Михайла Копейка. На ньому було розглянуто низку питань із різних важливих сфер діяльності громади.

Зокрема, обговорено 35 питань порядку денного. Члени виконкому схвалили ряд програм та положень, які регулюють діяльність виконавчих органів, комунальних підприємств.

Було затверджено план роботи виконкому на І півріччя 2021 року та фінансові плани КНП «Солонянська багатопрофільна лікарня», КНП «Солонянський центр первинної медико-санітарної допомоги» і КП «Солонянський житлокомунсервіс», про які доповідали їхні керівники.

Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Олена Сергєєва доповіла про порядок приведення у належний стан адресного господарства.

Блок питань, які розглянув виконавчий комітет, стосувався соціального захисту населення. Зокрема, про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям та затвердження відповідного Положення. Говорила про це начальнику відділу соціального захисту населення Анна Заїка.

У ході засідання було затверджено рішення про влаштування 10 малолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування та неповнолітніх дітей-сиріт до КЗ «Малий груповий будинок». Цей блок питань висвітлила начальник служби у справах дітей Ірина Котенко.

Про надання соціальних послуг одиноким непрацездатним громадянам та інвалідам, які проживають на території громади, говорила директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Вікторія Османова.


5 переглядів0 коментарів