• Olena Reynat

Як створюється газета «Вперед»?

Юних солонянців зацікавило це питання.

Робочий тиждень нашого колективу розпочався з неочікуваної, але дуже приємної зустрічі. До районки завітали гості - діти з комунального закладу «Малий груповий будинок». Зателефонувавши вранці, його керівник попрохала провести екскурсію для вихованців.


Діти з великою цікавістю знайомилися з «серцем» нашої газети, місцем, де відбувається створення номеру. Яна Сирцова, оператор комп’ютерної верстки, розповіла і показала, як і де формується матеріал. Потім відвідали кабінет головного редактора, де дітей почастували солодощами. Олена Рейнат, бухгалтер газети, подарувала кожному на згадку про зустріч екземпляри районки. Також не оминули увагою спілку «Учасники бойових дій АТО Солонянщини». Її голова Людмила Кулик розповіла про події сьогодення та про війну на Сході України, вручила юним читачам книги, написані учасниками бойових подій. На кінець зустрічі вшанували загиблих Героїв Солонянщини біля Дошки пам’яті.


Зустріч була теплою, щирою і, як виявилося, потрібною і для діточок, і колективу газети. Всі отримали задоволення і масу позитивних емоцій. Юні вихованці зацікавилися нашою газетою і вирішили, що будуть надсилати нам свої вірші, розповіді про події життя. Для себе ми зрозуміли: такі екскурсії потрібні. Це була перша, але, думається, не остання наша зустріч.


Людмила КУЛИК, головний редактор

10 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі