Імунітет підвищує велосипед


Не дивлячись на карантинні обмеження, пов’язані із розповсюдженням коронавірусу, немало людей продовжують активно займатися спортом. Фізичні навантаження допомагають їм тримати себе, як-то кажуть, в тонусі, підвищувати імунітет проти різних захворювань. Особливо це притаманне молодим людям.

Як вдається організувати справу, щоб водночас не порушити вимог карантину? По-перше, це фізичні вправи у домашніх умовах. Зарядка, розминка із гантелями чи й гирями. А по-друге, обов’язковий вихід на свіже весняне повітря. Ось і моїх хлопців, які дуже полюбляють футбол, додому не загониш. Тренуються на зеленій травичці невеличкими групами, не більше десяти осіб. Це щоб ніхто не робив їм якихось зауважень. Відпрацьовують техніку пасу, відточують елементи дриблінгу з м’ячем, що обов’язково допоможе у наступних футбольних поєдинках. Бо вони виступають і за солонянську команду «Темп», і за збірну району в різних відповідальних турнірах.

А нещодавно разом з іншими товаришами, які також дружать зі спортом, вирішили здійснити велопробіг до міста Запоріжжя. Кінцева мета маршруту – відвідання Дніпрогесу, острова козацької слави Хортиця, і назад.

Вправно осідлали свої велосипеди Іляшенко Антон, Риков Олександр, Сидоренко Артем, Сіянко Олександр, Тисячник Владислав. Що може бути кращим, аніж крутити педалі і розглядати красу рідного краю. І ніякий COVID-19 не завадив цього здійснити. А ще хлопці на шляху здійснювали селфі, щоб у кожного залишилося фото на згадку про таку неординарну подію.

Андрій СІЯНКО, с-ще Солоне


4 перегляди0 коментарів