• Olena Reynat

І знову з колективом рідних однодумців

В робочому кабінеті директора птахорадгоспу «Молодіжний» на стіні велика картина. Вона завжди привертає увагу гостей. Своїм пензлем автор цього твору вималював звабливі пейзажі річки Орілі, які так близькі серцю Петра Олександровича Могильного. Адже вони стосуються прекрасних років юності.


Художнє полотно – ніби своєрідний місток пам’яті між минулим і сьогоденням. Бо останнє розвивається дуже бурхливо і динамічно.

28 років вірного служіння птахорадгоспу «Молодіжний», його колективу на незмінній посаді директора підприємства несподівано призупинилося аж на чотири роки. Ось така вона, непроста робота. Петро Олександрович тут має чіткий і діловий підхід: корпорація «Агро-Овен» ставить завдання перед колективом, а вже директор вирішує, яким чином його буде реалізовано. І коли в цьому відрегульованому ланцюжку почалися збої, досвідчений керівник, що називається, грюкнув дверима.

Але подальші події показали: корпорація не має наміру нехтувати таким кадровим потенціалом. В результаті відбулася важлива, принципова розмова з президентом компанії ТОВ «Агро-Овен» Заворотним В.П. Під час неї прозвучала головна думка – майбутнє «Молодіжного» вбачається тільки за участі П.О.Могильного, Заслуженого працівника сільського господарства України, почесого громадянина Солонянщини.

Справа в тому, що незабаром підприємство очікують великі зміни, напружена, відповідальна робота. А її ніколи не боявся Петро Олександрович. І ось він знову в директорському кріслі.

Масштаби майбутньої реорганізації вражають. Якщо сьогодні підприємство виробляє 14-15 тисяч тонн курячого м’яса на рік, то через два роки це вже буде показник 40 тисяч тонн!

На першому етапі необхідно побудувати 24 нових корпусів для птиці, які вже дадуть значну прибавку продукції. А потім буде зведено ще 24 корпуси. Загальні обсяги капіталовкладень у сучасне обладнання та його монтаж – понад 3 мільйони доларів. Всі роботи буде зроблено, що називається, під ключ. Забезпечення їх темпів, якості – тепер в компетенції директора.

Поруч – колектив рідних однодумців, з якими легше долати не лише виробничі, а й життєві труднощі. На посаді заступника директора з економічних питань – досвідчена Г.Д.Стор’єва. В штаті підприємства тепер працює юрист А.П.Могильна. Адже розширення виробничих площ можливе лише через закупівлю земельних ділянок поряд з існуючим виробництвом. Вже юридично оформлено 31 гектар землі. І це велике підгрунтя для закладення першого каменю у фундамент майбутнього будівництва.

Повернувся до колективу безвідмовний Ю.Л.Строменко. Опікується охороною праці на підприємстві, а ще багато іншими дрібними питаннями. Наприклад, стежить за порядком на території. Допомагають йому цього разу з бензокосами І.І.Немеш, І.В.Жолуд.

Стабільний колектив водіїв – О.М.Чугай, В.В.Потуремець, О.М.Підкільов, Є.А.Дубнюк, Ю.І.Петренко. Серед пташниць гарних показників завжди добивається колектив бригади №1, яку очолює Н.Г.Завалипіч. Поруч із нею працюють Н.М.Петренко, О.А.Блажиліна, О.М.Садокова, А.М.Кухаренко, Г.А.Куриленко, В.М.Карпін, В.С.Терешкевич. Виконують виробничу програму і колективи бригад №2-3 (бригадир В.С.Перкін), №4-5 – Т.М.Гаржа.

Серед надійних працівників колективу – технолог А.О.Скаленко, головний ветлікар О.В.Свист, головний інженер І.І.Головєй, старший бухгалтер Є.В.Євсюков разом з О.В.Котенко, економіст Н.А.Серікова, керівник бригади ловчих Т.М.Філіп’єва, вагар Р.М.Павлова, працівники їдальні Ю.М.Садокова та С.В.Феоктістова, техпрацівник О.С.Копиленко.

Ці та інші робітники «Молодіжного» є справжнім «золотим» фондом підприємства, на який завжди розраховує його директор П.О.Могильний.

Микола ТКАЧУК, відповідальний редактор,

член НСЖУ

77 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі