І знову «хет-трик»

Кожна футбольна команда району хотіла б мати у своїх рядах такого нападаючого, як Амір Намазов. Швидкий, технічний, постійно націлений на ворота суперників. І саме ці якості були продемонстровані в матчі команди «Трої» (с.Тритузне) проти аполлонівської «Зорі». Футболіст зумів записати на свій рахунок «хет-трик».

Ще один м’яч провів інший нападаючий тритузнян - Володимир Шмигельський. А ось ветеран колективу Литвиненко Микола показав своєрідну скорострільність. Вийшов на поле усього за три хвилини до закінчення матчу. І цього вистачило, щоб забити гол. Загальний рахунок 5:0 на користь «Трої».

Знову напружений і водночас змістовний матч провели «Старт» (с-ще Новопокровка) з «Темпом» (с-ще Солоне). Він закінчився унічию – 1:1. Ще в першому таймі відзначилися Сергій Вірко та новопокровець Олексій Трошин.

Футболісти «Вікторії» (с.Широке) були вправі розраховувати на успішний результат в зустріч з «Дніпром» (с.Башмачка). Дружно атакували, мали не один гольовий момент. Та від них, швидше за все, відвернулася удача. Є таке поняття у футболі. А ось гості на останній хвилині поєдинку свій шанс не упустили. Результативний удар виконав Іван Лісічкін.

Найбільше м’ячів в другому турі було забито на стадіоні села Миропіль. Місцевий «Меркурій» змушений був відіграватися. Але потім гра пішла, що називається, на зустрічних курсах. Господарі зуміли перебороти суперника завдяки влучним ударам Шеремета Євгенія, Фокіна Юрія, Кобякова Романа, Шипши Олександра та двічі Головченка Андрія - 6:2.

Цікаво пройшли і матчі третього туру. Центральним виявився поєдинок «Юності» з «Меркурієм». Попереду були спочатку господарі – 2:0, потім вже гості – 2:4. Але фінальний свисток арбітра зафіксував бойову нічию з рахунком 4:4. Назвемо авторів забитих м’ячів: у господарів це двічі Гесньо Василь, по одному разу відзначилися Рябоконь Артур та Терешкевич Дмитро, у «Меркурія» - Овдієнко Владислав, Шипша Олександр, Колесник Андрій та Шеремет Євгеній.

«Темп» на своєму полі здолав аполлонівський «Олімпік» з рахунком 2:0. Авторами переможних м’ячів стали Вірко Сергій і Литвиненко Сергій. А «Торпедо» поступилося вдома «Старту» - 1:3. Переможні м’ячі тут забили Мотузко Михайло та двічі Нікітчук Юрій.

Традиційно цікаво проходила зустріч «Троя» - «Вікторія». Перемогли господарі з рахунком 3:2. У господарів відзначилися Видря Андрій, Боровиков Сергій та Григоров Володимир, гостей – Васюк Олег та Каньшин Сергій.

Турнірне становище команд в чемпіонаті району після проведених ігор має такий вигляд:

«Торпедо» 3 3-16 0

Наступної неділі центральними матчами четвертого туру можна вважати зустрічі «Старт» - «Юність» та «Дніпро» - «Троя».