• Olena Reynat

І знов люди в жалобі

Війна… Скільки горя в цьому слові. Ось вже третій місяць, як Україна не спить спокійно, не має ні свят, ні вихідних. На нашу землю прийшли російські «асвабадітєлі», які вирішили тут стати повноправними господарями. Але нас так просто не здолаєш. Як би вони не намагалися отримати хоч якусь перемогу, не вдається. Наші воїни-захисники міцно тримають зброю, твердо знають за що й за кого воюють. Але, на жаль, війна не щадить а ні здоров’я, ні життя.


Солонянщина знову в жалобі. Жителі села Мала Калінівка, а з ним і сусідніх населених пунктів нашого краю, провели в останню путь земляка Сергійчука Сергія Афанасійовича.

Народився 4 серпня 1973 року в с.Осипенкове. Жив, працював, ростив дітей. Був кваліфікованим трактористом. Коли розпочалися активні бойові дії із російським загарбником, став на захист своєї родини, всіх нас. І не тільки сам, а разом із синами Сергієм та Віталієм.

За розповідями побратимів, які приїхали проститися з другом, Сергій Афанасійович був веселим, говірким, міг підтримати і розрадити кожного. Проявляв неабияку винахідливість та кмітливість під час виконання поставлених бойових завдань. А ще дуже полюбляв каву. Коли з’являлася така можливість, хвилинка тиші на війні, завжди варив і поділяв кухоль запашного напою з друзями.

26 квітня, виконуючи свій військовий обов’язок, захищаючи Україну від рашистських окупантів, під Авдіївкою він і загинув, мужній воїн Сергійчук Сергій Афанасійович.

Провели в останню путь, віддали останню шану. Сотні людей, багато квітів, прощальні слова та трикратний салют. Ще один захисник України здобув вічну славу та вічний спокій…

Здоров’я, сил, терпіння та мужності всім рідним Сергія Афанасійовича. Воїн помирає двічі. Вперше - коли зупиняється його серце в бою за свою Батьківщину, а вдруге - коли помирає пам’ять про нього та його подвиг.

Не забуваймо наших Героїв. Пам’ятаємо їх. Помоліться, запаліть свічку на знак пам’яті. Бо воїни гинуть, аби ми жили. Не маємо права забувати!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

53 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі