• Olena Reynat

4. КОЛИ РАК НА ГОРІ СВИСНЕ?

Походження цього потішного фразеологізму зобов’язане відомому факту, що раки не мають ні звички, ні можливості, а ні найменшого бажання підніматися на гори і свистіти там. Приказка застосовується у випадках, коли всім абсолютно очевидно: подія не може відбутися швидко або вона взагалі ніколи не може статися. Навіть теоретично.

А ми ж маємо намір поговорити про розширення асортименту корисних рибних страв, збільшення вживання морепродуктів нашими сільськими жителями.


Спробуємо розібратися. На Солонянщині існує дуже багато великих і маленьких ставків. Практично всі вони знаходяться в оренді на різний термін. Водоймища зариблені, інакше для чого їх й тримати. Якщо береги густо порослі очеретами, тут добре почувається товстолобик, білий амур. Та й коропу, сазану непогано. А невибагливий карась житиме, розпліднюватиметься і в болоті. Вільно почувається у воді щука, окунь.

Чи бачимо ми цю рибу в продажу? Дуже рідко. На солонянський базар інколи приїздить із дніпровим уловом Василь з Військового. Ото й усе.

Згадаємо і наших раків-свистунів. То вже справжній делікатес. Так вважають в усьому світі. Ніжне м’ясо складається із білків, які дуже добре засвоюються організмом. Здавна раків вживали для підтримання життєвої енергії і відновлення імунітету після хвороби.

В дитячі роки з хлопцями часто ловили клишоногих на греблі при в’їзді у Новопокровку. Вона з обох боків була зміцнена камінням – прекрасне місце для розмноження цих істот. Мішками, безумовно, не тягали, але бувало, що й по пів відра приносили додому.


Сьогодні раків, практично у необмеженій кількості, можна купити лише на рибних базарах. Один з найкрупніших знаходиться в селищі Мар’їнське за Нікополем. Живий делікатес тут шевелиться у спеціальних ваннах, навіть звичайних ваганах. А щоб довести його додому – слід мати рогозяний мішок з річковою травою, очеретом.

Перейдемо до теми морепродуктів. Морожена риба хек, минтай, засолений оселедець у відрі, закопчена скумбрія – ось асортимент сільських магазинів. Про ціну говорити не будемо. Можливо й «кусається», але ж посолонцювати, посмакувати людям хочеться.

Під час відпустки на морському узбережжі курортники залюбки бавляться вареною креветкою. Теж штука білкова, корисна. У замороженому вигляді є вона і в наших магазинах. Але, як правило, облита водою, знаходиться нібито у льодовому панцирі. Це один зі способів надурити покупця, щоб той платив ще й за рідину.

Щодо креветок, є кілька практичних застережень. При покупці слід звертати увагу на їхні хвостики: якщо вони випрямлені, отож загинули до термічної обробки і краще такий продукт залишити на прилавку. Чорна голова, темні плями, нерівномірне забарвлення говорять про те, що креветка почала псуватися.

У свіжих креветок необхідно перевіряти наявність вусиків і кінцівок – вони мають бути на місці.

Під час морського відпочинку на Арабатській стрілці якось затягнули з товаришем волочок. Не повірите, одразу ціле емальоване відро креветок! Оце так улов! І все ж безкоштовно. Ще один раз затягли – половина відра. На сьогодні досить, вирішили, завтра доловимо. Поки перебрали улов від морської трави, ракушок, перемили – час пройшов. До глибокої ночі ласували разом із сім’ями морським делікатесом, звареним за всіма правилами. А вранці вийшли на нову рибалку – жодного тобі рачка. Десь зникли.

Пригадався і кумедний випадок. В Кирилівці на центральний пляж реалізатори приносять для відпочиваючих різну продукцію: пиріжки, насіння, морозиво, кукурудзяні качани, пахлаву, прохолодні напої. Почав задля приколу питати в них креветку. І мабуть цим добряче надоїв сусідам. Бо коли здалеку почувся вигук «Креветки!», чи не половина відпочиваючих на пляжі здійнялася на ноги і замахала руками: «Сюди!» Рачки виявилися дуже дрібними, але довелося купувати. Люди просто б не зрозуміли.

Порада нашим курортникам. Вранці першу креветку на пляжі бажано не купувати. Продавці хитрують, залишки вчорашньої нереалізованої продукції змішують зі свіжою. Тут все зрозуміло?

Довелося мати справу і з крабами. На кримському пляжі в Місхорі пірнав у масці під хвилеріз, побачив там клишоногих. Чотирьох вдалося упіймати, їх на вечір зварив у каструлі. Це було найпростіше, що вдалося зробити. Спеціальних кліщів для розділки тварин не було, молотка теж. Камінці ділу не допомагали. Нарешті знайшов цеглину і гепнув нею спересердя по крабові. Тільки бризки розлетілися у різні боки. Одним словом, розчарування.

А м’ясо, тим не менш, у крабів смачне. Воно знаходиться в лещатах, лапках і всередині головогрудей. Тільки треба бути уважним, не переплутати з дешевою імітацією. До такої належать, до речі, і крабові палички.

Напевне немає такої людини, яка б в дитинстві не слухала море, прикладаючи до вуха мушлю. Це і є раковина рапана, привезена як сувенір із Чорного моря. Зараз її подають практично у всіх кафе і ресторанах на чорноморському узбережжі. З рапани роблять шашлик, салати, жульєни, тушкують у вершках, обсмажують з цибулею, подають до супу і готують безліч інших смачних страв. В бухті Донузлав, де базувалася раніше частина Чорноморського флоту, довелося пірнати у аквалангах на глибину 8 метрів у пошуках рапанів. Коли це полювання закінчилося, витяг на берег у сітці більше п’яти кілограмів молюсків. Їх спочатку кидали у підігріту воду, м’язи слабшали. А потім звичайною виделкою видобувалося м’ясо. Смакували досхочу.

Для солонянців сьогодні є доступними мідії. Вони продаються у свіжомороженому вигляді, і маринованому з додаванням лимону та інших спецій. Це справді гарний і корисний морепродукт. А ще його подають на стіл у раковинах. Кому як до вподоби.

Стружка кальмарів – також давній морський продукт, відомий селянам. Але гурманам слід проявляти обережність. Бо його часто готують з гігантських океанічних кальмарів, дешевого і дуже неприємного на смак різновиду молюска. Просто додають підсолоджувачі, ароматизатори і глютамат натрію.

А ще ж є морська капуста, яку називаємо ламінарією. Вона також корисна, як і будь-яка капуста. Смакуємо цими стравами, вони роблять наше меню корисним і змістовним.

Микола ТКАЧУК, відповідальний редактор,

член НСЖУ

13 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі