7. Овочеве розмаїття осені

Яскраві кольори бабиного літа милують око. Особливо, коли буваєш на овочевому базарі. Щедро вродила цьогоріч солонянська земля. Від різноманітних плодів городів, садів аж вгинаються прилавки торговельників. Тільки не кожного дня так буде. Усе багатство, яким обдаровує нас літньо-осінній сезон, закінчується з настанням зимових холодів. А у засніжені вечори нерідко хочеться чогось смачненького! І часто саме тоді, коли свіжих овочів та фруктів немає поруч, їх хочеться найбільше.


О такій порі на допомогу приходить заготовлена консервація, різні соління, квашення, маринування, сушіння з овочевих салатів, баклажанів, грибів, огірків, помідорів, кабачків тощо. Сподобаються і солодощі – варення з вишень, персиків, слив, яблук.

Кожна господарка має тут свої уподобання, використовуючи давно перевірені рецепти. Але треба пам’ятати: консервування завжди потребує часу та правильної технології. Ну а консервантами слугують сіль, цукор, оцет (для маринування), лимонна або ацетилсаліцилова кислота, часник. Для закруток салатів, закусок та компотів необхідна термічна обробка, або як ще її називають – пастеризація. Для цього заповнену банку ставлять на водяну баню.