• Olena Reynat

8. Другий людський хліб

Картопля – один з найпопулярніших продуктів у світі. Її вирощують у багатьох країнах і використовують для приготування найрізноманітніших страв. Про це добре відоме нашим солонянцям. І не лише з веселої кінострічки «Дівчата», в якій головна героїня перераховує всілякі картопляні блюда. Сільські господині самі можуть дати фору багатьом кулінарам у мистецтві приготування цієї їжі.


В Україні картоплю називають по різному – бульба, бараболя, рідше крумпля, барабурка. Наша держава знаходиться на третьому місці у світі за масштабами її споживання на душу населення. Невипадково цю рослину цілком справедливо називають «другим хлібом». Адже вона є у більшості страв: вареники, галушки та пиріжки з картоплею, деруни, запіканки, книдлі, товчена у пюре. Смакує варена, смажена та запечена, в борщі та юшках, у вишуканих святкових та повсякденних стравах.

Для прикладу, середньостатистичний житель Сумщини споживає за рік понад 190 кілограмів картоплі. Полюбляють її і в багатьох західних областях. Думається, що солонянці теж не пасуть тут задніх.

Вперше картоплю почали вирощувати в Південній Америці 12 тисяч років тому. І це були коріння жителі Перу. Подібні висновки дослідники зробили в результаті археологічних розкопок на територіях давніх поселень індіанців. Саме там знайшли перші ознаки культури. Перуанці вживали картоплю у вигляді страви під назвою «чуньо». Для цього її висушували на сонці. А самому продукту поклонялися, часто проводили пишні урочистості.

Звичайно, наша смажена картопелька на салі просто не йде у порівняння зі стравами древніх аборигенів Південної Америки. Але ж факт є факт.

Історично першими, хто знайшов картоплю, були моряки Колумба. Проте їх більше цікавило золото інків, аніж ця рослина. І все ж біограф мореплавця писав, що жителі дивного континенту харчуються особливим кореневим хлібом. Звідти і пішли назва - «другий хліб».