• Olena Reynat

8. Другий людський хліб

Картопля – один з найпопулярніших продуктів у світі. Її вирощують у багатьох країнах і використовують для приготування найрізноманітніших страв. Про це добре відоме нашим солонянцям. І не лише з веселої кінострічки «Дівчата», в якій головна героїня перераховує всілякі картопляні блюда. Сільські господині самі можуть дати фору багатьом кулінарам у мистецтві приготування цієї їжі.


В Україні картоплю називають по різному – бульба, бараболя, рідше крумпля, барабурка. Наша держава знаходиться на третьому місці у світі за масштабами її споживання на душу населення. Невипадково цю рослину цілком справедливо називають «другим хлібом». Адже вона є у більшості страв: вареники, галушки та пиріжки з картоплею, деруни, запіканки, книдлі, товчена у пюре. Смакує варена, смажена та запечена, в борщі та юшках, у вишуканих святкових та повсякденних стравах.

Для прикладу, середньостатистичний житель Сумщини споживає за рік понад 190 кілограмів картоплі. Полюбляють її і в багатьох західних областях. Думається, що солонянці теж не пасуть тут задніх.

Вперше картоплю почали вирощувати в Південній Америці 12 тисяч років тому. І це були коріння жителі Перу. Подібні висновки дослідники зробили в результаті археологічних розкопок на територіях давніх поселень індіанців. Саме там знайшли перші ознаки культури. Перуанці вживали картоплю у вигляді страви під назвою «чуньо». Для цього її висушували на сонці. А самому продукту поклонялися, часто проводили пишні урочистості.

Звичайно, наша смажена картопелька на салі просто не йде у порівняння зі стравами древніх аборигенів Південної Америки. Але ж факт є факт.

Історично першими, хто знайшов картоплю, були моряки Колумба. Проте їх більше цікавило золото інків, аніж ця рослина. І все ж біограф мореплавця писав, що жителі дивного континенту харчуються особливим кореневим хлібом. Звідти і пішли назва - «другий хліб».

Існує версія, що картоплю до Європи завезли іспанські конкістадори, за іншою інформацією – «пірат королеви Єлизавети» Френсіс Дрейк, який прославився не тільки розбійництвом, але і як колекціонер унікальної флори і фауни Америки.

З середини 16 століття бульба у Старому Світі пройшла довгий час невизнання і несправедливого осуду. Її вирощували на клумбах перед палацами, робили з квітів букети. Про те, що у картоплі можна їсти лише бульбу, багато хто спочатку не здогадувався. Селяни намагалися вживати її плоди, що нагадували зелені ягоди і були не лише не їстівні, але й отруйні. Звиканню людей до нового продукту передувала ціла низка так званих «картопляних» бунтів.

Але цей непростий шлях було успішно пройдено. У жовтні 1995 року картопля стала першою рослиною, вирощеною в космосі. НАСА та університет Вісконсіна тестували нові технології з метою годування астронавтів у далеких космічних польотах, і остаточному підсумку, годування майбутніх космічних колоній.

Та повернемося на нашу рідну землю. Вирощування картоплі – діло трудомістке. А тут ще й колорадський жук примушує мати справу з отрутохімікатами. Інакше врожай просто не отримати. Цього річ за рясних дощів бульба вродила щедро. І тим не менш ціна на солонянському базарі «кусається». На початку літа була по 6, а зараз оптовики продають її по 9 гривень за кілограм.

Площу під картоплю потрібно удобрювати. Приміром, на Волині цієї проблеми не існує, бо саджають бульбу на торф’яниках. І вона гарно родить. А ось на Солонянщині на городах часто не вистачає перегною.

Короткий спогад з власного досвіду. Якось трапилася нагода завезти з птахорадгоспу «Молодіжний» підстилку від курей. В її основі соняшникове лушпиння і власне все, що залишилося від птиці. В ті роки це добриво було дармовим. Ото ж і спокусився аж на дві автомашини МАЗ. Згодом зрозумів, що для 10 соток це занадто.

Добре, що наступне літо виявилося дощовим, а то б вигоріло все на городі. Картопля ж перепліталася, ніби ліани в джунглях. Окремі батоги сягали 12 (!) метрів у довжину. А ось самої картоплі практично й не виявилося. Пішла рослина, як-то кажуть, у ботву.

А тепер кілька цікавих фактів про наш другий хліб. Найвідоміший в світі пам’ятник картоплі знаходиться в місті Мінську.

Вміст води у рослині – 80%, це лише трохи менше, ніж в молоці.

Французи довгий час вирощували коренеплоди задля квітів. З картопляною бутоньєркою на балу показувався навіть Людовик XVI.

Фермер Семхат Халіл з Лівану потрапив до Книги рекордів Гіннеса завдяки улюбленому нами овочу. Він виростив найбільші у світі бульби вагою 11,2 кілограми.

Рекорд з чищення картоплі належить німкені Лінде Томсон: вона за 10 хвилин почистила більше 10 кілограмів коренеплоду.

А ось чіпси були винайдені випадково. Щоб пожартувати над примхливим відвідувачем, кухар нарізав картоплю так тонко, як тільки міг. Це і були перші в світі чіпси.

Микола ТКАЧУК, відповідальний редактор,

член НСЖУ

5 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі